Doradztwo

Oferujemy firmom zgodnie z potrzebami proces zmian wsparty rozwiązaniami technologicznymi.
Z pomocą naszych ekspertów przygotujemy i opracujemy usługi doradcze, które spełnią oczekiwania naszych klientów i przyczynią się do rozwoju ich firmy.

Dlaczego warto wybrać doradztwo?

indywidualne podejście do problemu

wsparcie eksperta

realny wpływ na kształt każdego etapu doradztwa

do 80% dofinansowania

Naszym celem jest dostarczanie usług na najwyższym poziomie, dlatego współpracujemy z najlepszymi ekspertami-praktykami z różnych dziedzin, którzy na co dzień pracują w swoich specjalizacjach.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i tworzymy ofertę szytą na miarę.

Obecnie w stałej współpracy posiadamy 45 ekspertów i obsługujemy blisko 150 firm.

Nasi eksperci

IPiNT sp. z o.o. | Instytut Przedsiębiorczości i Nowych Technologii

Anna Ciesielska 

Linkedin

Manager z wieloletnim doświadczeniem (10+) w obszarze sprzedaży i marketingu. Posiada doświadczenie w różnych sektorach rynku, głównie B2B, z dużym naciskiem na marketing relacji.

Specjalizuje się w sprzedaży poprzez relacje oraz kreowaniu i wdrażaniu szeroko zakrojonego wizerunku organizacji. Doświadczony specjalista w zarządzaniu marką i direct marketingu. Praktyk z wieloletnim doświadczeniem. Analityk. Trener. Konsultant.

W IPiNT prowadzi takie usługi doradcze jak: Doradztwo w zakresie skonstruowania modelu biznesowego, Doradztwo w zakresie strategii sprzedaży i zarządzania, Doradztwo w zakresie sprzedaży i marketingu, Doradztwo w zakresie optymalizacji i organizacji firmy.

IPiNT sp. z o.o. | Instytut Przedsiębiorczości i Nowych Technologii

Maciej Helbrecht

Linkedin

Przedsiębiorca z praktyczną wiedzą wyznaczania i realizacji celów biznesowych. Doświadczony specjalista z dziedziny ekonomii przedsiębiorstw sektora MŚP, finansów oraz optymalizacji kosztowej. Ekspert zastosowania arkuszy kalkulacyjnych w biznesie. Miłośnik zarządzania finansami osobistymi. Praktyk w zakresie realizacji projektów szkoleniowych. Właściciel dawnego INSPIRO, którego IPiNT Sp. z o.o. jest kontynuatorem w zakresie szkoleń. 

Twórca takich marek jak: Cowork.Olsztynlaptopynagodziny.plEduLabeNauczyciel.pl

W IPiNT prowadzi takie usługi jak: 

  • skonstruowanie modelu biznesowego, 
  • strategia sprzedaży
  • finanse w firmie
  • wykorzystanie aplikacji komputerowych w biznesie (m.in. arkusze kalkulacyjne w finansach i sprzedaży).
IPiNT sp. z o.o. | Instytut Przedsiębiorczości i Nowych Technologii

Zofia Migus-Bębnowicz

Od 14 lat konsultant systemów zarządzania m.in.: jakościochrony środowiskabezpieczeństwa i higieny pracybezpieczeństwa informacji. Audytor wiodący systemów zarządzania jakością ISO 9001, Ekspert Warmińsko-Mazurskiej Nagrody Jakości, akredytowany przy PARP ekspert CSR. Adiunkt w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania im. Prof. Tadeusza Kotarbińskiego, Dyrektor Strefy Rozwoju i Przedsiębiorczości PRAXIS. Od 2006 roku czynnie uczestniczy w projektach doradczych dla małych i średnich przedsiębiorstw polegających głównie na projektowaniu i wdrożeniu systemów zarządzania wpływających na poprawę jakości prowadzonych działań w firmie. W latach 2012-2015 zrealizowała 9 projektów unijnych między innymi w branży turystycznej, meblarskiej. W 2014 roku opracowała  autorskie narzędzie diagnostyczno – identyfikujące potrzeby innowacyjne w firmach. 

W IPiNT prowadzi takie usługi jak: Optymalizacja procesów zarządczych. Zarządzanie strategiczne, Model zarządzania wiedzą w organizacji, Optymalizacja procesów zarządzania infrastrukturą, Zapewnienie jakości wyrobów i usług poprzez optymalizację procesów, Monitorowanie i analiza skuteczności procesów jako narzędzie doskonalenia jakości, Praktyczne aspekty RODO, Szkolenie auditorów wewnętrznych.

IPiNT sp. z o.o. | Instytut Przedsiębiorczości i Nowych Technologii

Tomasz Chojnowski

Linkedin

Tomasz Chojnowski to efektywny i efektowny manager zajmujący się sprzedażą i zarządzaniem strukturami handlowymi od ponad 13 lat.

Pracował z sukcesami u takich liderów rynkowych jak: Red Bull GMBH, Podravka Polska, IW- Design.Wieloletnia praktyka na wielu szczeblach zawodowych od Przedstawiciela Handlowego do Dyrektora Struktur Ogólnopolskich w międzynarodowych firmach poparta szkoleniami pozwala oceniać  otoczenie biznesowe i zmiany w handlu w szerokiej perspektywie. Zdobyte doświadczenie i kompetencje umiejętnie, fachowo i z pasją potrafi przekazać innym jako trener/coach w wielu dziedzinach takich jak: sprzedaż, obsługa klienta, zarządzanie zespołem, zarządzanie czasem, praca pod wpływem stresu, współpraca z różnymi typami osobowości, prezentacje oraz wystąpienia publiczne. Fascynuje się mową ciała i przekazami niewerbalnymi w biznesie.

W IPiNT prowadzi takie usługi jak:

  • przygotowanie strategii i modelu sprzedaży
  • szkolenia zespołów handlowych
  • szkolenia zespołów obsługi klienta,
  • szkolenia z budowania wizerunku pracownika,
  • przygotowanie przedsiębiorców i menadżerów do "zawód - szef"
IPiNT sp. z o.o. | Instytut Przedsiębiorczości i Nowych Technologii

Piotr Gajewski

Linkedin

Marketingowy praktyk z blisko siedmioletnim stażem. Na co dzień zarządza jedną z najbardziej prężnych agencji kreatywnych w regionie, dbając o wizerunek i rozpoznawalność oraz odpowiednią komunikację marek. Nic dziwnego, bo media zna z obu stron - to właśnie z ich świata przeszedł do świata biznesu i marketingu. Jako doradca biznesowy i trener wspierał również strategiczny rozwój, nie tylko marketingowy, kilkunastu podmiotów z Warmii i Mazur oraz Mazowsza. Jego celem jest zawsze dążenie do spójności, kompleksowości i innowacyjności w komunikacji. Takim myśleniem stara się zarażać innych.

W IPiNT prowadzi takie usługi doradcze jak: Analiza modelu biznesowego firmy oraz jej strategii, Doradztwo w zakresie wdrażania nowych narzędzi oraz rozwiązań komunikacyjnych (m.in. nowych kanałów mediów społecznościowych), Doradztwo w zakresie opracowywania standardów komunikacji zewnętrznej firmy.

IPiNT sp. z o.o. | Instytut Przedsiębiorczości i Nowych Technologii

Maciej Gadomski

Linkedin

Doświadczony zakupowiec w kontaktach z rynkami azjatyckimi oraz koordynator procesów trade marketingowych firm poszukujących nowych rynków zbytu. Człowiek nastawiony na cele i osiąganie sukcesów, prywatnie pasjonat psychologii oraz filozofii.  Po odbyciu kilkunastu misji handlowych do takich krajów jak USAAngliaFrancjaSzwajcariaNorwegia czy Niemcy może się pochwalić licznymi sukcesami. Pierwszym z nich jest utworzenie kanału dystrybucyjnego z firmą z Kanady, która swoim działaniem pokrywa również rynek Stanów Zjednoczonych. Pierwsze poważne kontrakty handlowe dotyczyły wprowadzenia dekoracji dla domu do sieci Costco. Jest to drugi największy gracz na rynku USA zaraz po Walmart. Na uwagę również zasługuję fakt wprowadzenia kilku  modeli kominków stalowych do sieci Home Hardware Kanada– około 1100 sklepów. Drugim sukcesem, który zasługuje na wyróżnienie jest podpisanie długoterminowego kontraktu z firmą Jotul z Norwegii. Ten światowej klasy producent wkładów kominkowych wybrał Polską firmę jako swojego podwykonawcę. Umowa jest długoterminowa a pierwsze zamówienie było jednym z największych w historii firmy.

W IPiNT prowadzi takie usługi doradcze jak: Analiza firmy i procesów handlowych, Doradztwo w zakresie wdrożenia systemu zarządzania relacji z klientem, Działania marketingowe, Wsparcie eksportu produktów, Analiza kryteriów wejścia na rynek docelowy.

IPiNT sp. z o.o. | Instytut Przedsiębiorczości i Nowych Technologii

Piotr Wiktorowicz

 

Od 10 lat związany z profesjonalnym rynkiem reklamowym. Prowadzi agencję reklamową Solveit. Specjalizuje się w zaawansowanych kampaniach marketingowych w internecie. Posiada obszerną bazę zadowolonych klientów, z którymi prowadzi długoletnią współpracę. Swoją wiedzą i umiejętnościami z zakresu marketingu wspierał takie marki, jak Fit King, Planeta Formy, Zega, DWMED, Jarys, RollhouseJaroF+B Sport, Start Olsztyn, Arrachion Olsztyn, White Łąka, Mosir, Ogrody Olsztyna, MaxTurbo i wiele innych.

W IPiNT prowadzi takie usługi jak: Facebook dla biznesu, Doradztwo w zakresie wdrażania nowych narzędzi oraz rozwiązań komunikacyjnych dla branży nieruchomości, SEO – pozycjonowanie strony internetowej.

IPiNT sp. z o.o. | Instytut Przedsiębiorczości i Nowych Technologii

Karolina Sieniawska

Specjalista z zakresu public relations, budowania strategii komunikacji firm oraz rozwoju firm w zakresie wizerunku i relacji z otoczeniem. Absolwentka socjologii ze specjalizacją „Kultura, media i komunikacja społeczna”. Praktyk z 11-letnim doświadczeniem, w warszawskich agencjach PR oraz po stronie klienta. Realizowała strategie komunikacji dla firm o zasięgu zarówno ogólnopolskim, jak i globalnym. Specjalizuje się w PR-ze korporacyjnym, prowadzi projekty z zakresu media relations, w tym obsługi medialnej wydarzeń specjalnych oraz wdrażania nowych rozwiązań zarządzania projektami.

W IPiNT prowadzi takie usługi doradcze jak: Wprowadzenie nowej marki na ryneki projektowanie spójnej komunikacji jej wizerunku, Wizerunek marki w internecie – ocena sytuacji bieżącej i rekomendacja rozwiązań, Doradztwo marketingowe, Doradztwo w zakresie współpracy z influencerami.