Doradztwo

Oferujemy firmom zgodnie z potrzebami proces zmian wsparty rozwiązaniami technologicznymi.
Z pomocą naszych ekspertów przygotujemy i opracujemy usługi doradcze, które spełnią oczekiwania naszych klientów i przyczynią się do rozwoju ich firmy.

Dlaczego warto wybrać doradztwo?

indywidualne podejście do problemu

wsparcie eksperta

realny wpływ na kształt każdego etapu doradztwa

do 80% dofinansowania

Cel usługi

Naszym celem jest dostarczanie usług na najwyższym poziomie, dlatego współpracujemy z najlepszymi ekspertami-praktykami z różnych dziedzin, którzy na co dzień pracują w swoich specjalizacjach.
Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i tworzymy ofertę szytą na miarę.

Obecnie w stałej współpracy posiadamy 45 ekspertów i obsługujemy blisko 150 firm.

 

Nasi eksperci

Anna Ciesielska

IPiNT sp. z o.o. | Instytut Przedsiębiorczości i Nowych Technologii

Manager z wieloletnim doświadczeniem (10+) w obszarze sprzedaży i marketingu. Posiada doświadczenie w różnych sektorach rynku, głównie B2B, z dużym naciskiem na marketing relacji.

Specjalizuje się w sprzedaży poprzez relacje oraz kreowaniu i wdrażaniu szeroko zakrojonego wizerunku organizacji. Doświadczony specjalista w zarządzaniu marką i direct marketingu. Praktyk z wieloletnim doświadczeniem. Analityk. Trener. Konsultant.

W IPiNT prowadzi takie usługi doradcze jak: Doradztwo w zakresie skonstruowania modelu biznesowego, Doradztwo w zakresie strategii sprzedaży i zarządzania, Doradztwo w zakresie sprzedaży i marketingu, Doradztwo w zakresie optymalizacji i organizacji firmy.